פתחנו!!!
אסגל, סוכנות מורשית טויוטה
סניף בילו

 

 

מוניות טויוטה 

אם הגעתם לכאן סביר להניח שמאסתם מהרכב ששירת אתכם בשנים האחרונות ושמעתם לא מעט על יתרונותיהם של רכבי טויוטה לנהגי מוניות. כל נהג מונית יסכים כי המונית היא הבית השני שלו מאחר וחלק ניכר מהיום הוא מבלה בו. כמו כן, לא מעט נהגי מוניות מוצאים את עצמם יותר במונית מאשר בבית במהלך היממה – לכן יש צורך במונית נוחה, חסכונית ופונקציונאלית.

 

אילו רכבי טויוטה מומלצים לנהגי מונית?

לטויוטה יש לא מעט דגמים, אם אתם שואלים אותנו הדגמים הטובים ביותר לנהגי מוניות הינם הרכבים ההיברידים של טויוטה. הרכבים הנפוצים ביותר אותם אנו רואים על הכביש:

·        טויוטה קורולה מונית

·        טויוטה קאמרי מונית

·        טויוטה היברידית מונית

כמו כן, יש לכם את האפשרות לרכוש מונית טויוטה יד 2.

 

מדוע נהגי מוניות בישראל בוחרים ברכבי טויוטה?

בשנים האחרונות אנו רואים כי טויוטה הפכה לבחירה הטבעית של לא מעט נהגי מוניות בישראל ובעולם, למעשה כאשר אנחנו מדברים על שימוש בטויוטה אצל נהגי מוניות אנו רואים לא מעט יתרונות:

·        מתאימים לנסיעה עירונית – רכבי טויוטה ההיברידים מתאימים לנסיעה בדרכים עירוניות ואף מאחר ומדובר ברכבים היברידיים ניתן לראות כי צריכת הדלק הינה נמוכה מן הרגיל מה שמשלב בין חסכון לנוחות נסיעה ברמות הגבוהות.

·        פחת לצרכי מס הכנסה – בשלוש השנים הראשונות של כל מונית היברידית תיהנו מלא מעט הטבות מס הכוללים גם פחת מואץ לצרכי מס הכנסה.

·        אחריות לאורך זמן – טויוטה נחשבת בין יצרניות הרכב האמינות ביותר בשוק, כל רכבי טיוטה מגיעים יחד עם אחריות יצרן מורחבת ומלאה על הרכב כך שתוכלו לנסוע בראש שקט.

·        אפשרויות מימון – לא מעט פעמים אנו נרצה להשתדרג אך לא יהיה בידינו את ההון הנדרש לשם רכישת מונית, אצלנו ניתן למצוא אפשרויות מימון נהדרות לשם רכישת מונית טויוטה היברידית בתנאים מיוחדים ובריביות נמוכות במיוחד.

·        פטור מלא ממס קנייה לאחר כ4 שנים על הכביש

·        פריסה ארצית – טויוטה הינה מבין היצרניות המובילות בישראל וניתן למצוא שירות בפריסה ארצית מלאה מאילת ועד מטולה.

·        תחזוקה זולה

·        מערכות בטיחות מתקדמות

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות