פתחנו!!!
אסגל, סוכנות מורשית טויוטה
סניף בילו

 

 

טויוטה בילו-רחובות


סוכנות הטויוטה שלכם ברחובות - "אסגל", סוכנות מורשית טויוטה בילו.

תושבי רחובות, בילו, יבנה, גדרה, קריית עקרון וכל ישובי הסביבה – הכתובת שלכם לרכישת טויוטה חדשה ולקבלת מגוון שירותים מקיפים ומקצועיים לרכב היא אסגל, סוכנות מורשית טויוטה בילו.

 

הטויוטה החדשה שלכם ברחובות

אסגל, סוכנות מורשית טויוטה בילו מציעה לכם את מגוון דגמי טויוטה החדשים. אולם התצוגה המרהיב מציג את מגוון הדגמים ויועצי המכירות במקום מעניקים לכם שירות אישי לאורך כל התהליך. הלקוחות נהנים מאפשרויות מימון, תשלומים חודשיים בהתאמה אישית, חבילת ביטוחים מקיפה, חבילת טיפולים, מוקד שירות של טויוטה 24/7 ומענה אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

יועצי המכירות מתאמים עמכם נסיעת התרשמות ללא תשלום בטויוטה הנחשקת.

 

להזמנת נסיעת התרשמות בטויוטה בילו-רחובות לחצו כאן

 

 

הליסינג המשתלם שלכם ברחובות 

אסגל, סוכנות מורשית טויוטה בילו-רחובות, מזמינה אתכם ליהנות מטויוטה חדשה במסלול ליסינג ייחודי. מסלולים בהתאמה אישית, עם שירות מקצועי ושקט נפשי לאורך כל הדרך.

הפתרון החכם והיעיל שלכם ליהנות מרכב חדש ללא בעלות בתנאים נוחים הוא TOYOTA LEASE-מסלול הליסינג הפרטי. המסלול מתאים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים.

 

 

רכבי יד שניה במסגרת תוכנית "סלקט" ברחובות

באסגל, סוכנות מורשית טויוטה בילו-רחובות, תמצאו מגוון גדול של רכבי טויוטה יד שניה במסגרת תוכנית: Toyota Select. 

רכבי יד2 בטויוטה רחובות הינם רכבים מבעלות קודמת שעברו 155 (!) בדיקות קפדניות, תהליך השבחה מלא, עם אחריות יבואן, עם שקיפות מלאה בכל הנוגע להיסטוריית הרכב ועם תנאי מימון נוחים. תושבי רחובות והאזור יוצאים לדרך חדשה עם רכב "סלקט" כשהם בביטחון מלא ובשקט נפשי לאורך כל הדרך.

 

 

מוסך הטויוטה שלכם ברחובות

אסגל, מרכז שירות מורשה טויוטה ברחובות, מעניק מגוון שירותים מתקדמים ומקצועיים לרכב שלכם:

✔️מכונאות

✔️פחחות וצבע

✔️חשמל, מיזוג אוויר ודיאגנוסטיקה

✔️כיוון פרונט וצמיגים

✔️הכנה לטסט

✔️בדיקות בטיחות חורף/קיץ

 

במקרה של תאונה, יועצי השירות ב"אסגל" מלווים את הלקוחות מרגע התאונה ועד תום הטיפול ברכב, כשהם פועלים מול כל הגורמים הנוגעים בדבר, בכללם חברות הביטוח. 

כל המחלקות באסגל טויוטה רחובות מאוישות על ידי מיטב אנשי המקצוע, אשר עברו הכשרות והסמכות על ידי היבואן, "יוניון מוטורס". כמו כן, הן מאובזרות בציוד המתקדם ביותר שיש ובטכנולוגיה החדישה ביותר בענף.

צוותי העבודה המקצועיים ויועצי השירות באסגל רחובות מחויבים להעניק ללקוחות את הטיפול המקצועי ביותר שיש לרכביהם ואת השירות האישי והמהיר בכל שלב ושלב.

 

להזמנת טיפול לטויוטה שלכם ברחובות לחצו כאן

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות